The Closer

Aşağa gitmek

The Closer

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Ara. 28, 2008 1:38 am

Dedektif Brenda, suçlu olanı görünce anlar... Sadece biraz yakından bakması lazım.

Dedektif Brenda Leigh Johnson karşısındakini bazen büyülüyor, bazen tehdit ediyor ama suçluyu mutlaka konuşturuyor. O, adli tıp ile uğraşmaz. Sıradan soruşturma görevlerini ise yetenekli asistanlarına bırakıyor. Onun işi suçlulardan itiraf koparmak.

Alışılmışın dışında tarzı, insanları okuma ve gerçeği ortaya çıkarmadaki eşsiz yeteneğiyle Brenda, Los Angeles'taki en zor ve en hassas davalarını çözmeye geldi. Tabii önce ekip arkadaşlarının güvenini kazanmalı. Daha ilk andan itibaren ekipteki elemanlar patronlarının kadın olması, güneyli olması ve sakarlığı sebebiyle onu epey alay konusu yapıyor... Ancak Brenda ağır güneyli aksanıyla ettiği teşekkürleri bir tür noktalama işareti niyetine kullanarak, her vakada işinde ne kadar başarılı olduğunu göstermeyi sürdürüyor polis teşkilatındaki meslektaşlarına.

The Closer, ABD'de hem başarılı bir polisiye hem de erkeklerin hüküm sürdüğü bir iş yerinde, başarılı bir kadın profesyonelin zaman zaman hayli komik öyküsünü sunarak seyircinin beğenisini kazanmakta zorlanmadı. Nip/Tuck'ın yapımcılarının imzasını taşıyan The Closer'ın başrolünde Altın Küre ödüllü Kyra Sedgwick var.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz